Articles

Podmínky akce Black Friday 2022 na CzIndesign.cz

Akce trvá od 2.12.2022 00.00 hod do 9.12.2022 23.59 hod. Poskytujeme slevu na veškeré zboží které máme skladem ve výši 20 %. Sleva se nedá sčítat s ostatními slevami. Přejeme příjemné nákupy. Za CzIndesign.cz Jirka Dědič

Custom production

Did you not find the product according to your ideas in our offer? Write to us via the form and we will try to accommodate you.

About us

Jsme česká rodinná firma zaměstnávající osoby se zdravotní znevýhodněním a osoby zdravotně postižené. S mnohaletou tradicí výroby ze dřeva ať pomocníků do kuchyně, táců, podnosů, podtácků, květináčků z masivu nebo různých ozdob z překližky. Ke všem obdobím jako jsou vánoce, velikonoce nebo třeba svatby. Zabýváme se zakázkovou výrobou dřevěných a překližkových ozdob, výřezů, pomůcek a dekorací, personalizované reklamní nebo dárkové předměty dle vašeho výběru. Naší ideou je perfektní péče o zákazníky. Co vám můžeme nabídnout? - neokoukaný a originální sortiment - originální dárky pro vaše obchodní partnery s logem vaší firmy - výřezy všech tvarů, které slouží jak k dekoraci, tak i jako pomůcky k tvůrčímu rozvoji - dekorace domovů a dárky pro blízké - veškeré produkty za velice příznivé MOC - možnost nákupu našich výrobků za VOC - díky množství strojů a zázemí spolehlivou výrobní kapacitu - výrobky dodávané v sadách v dekoračních krabičkách. Jak můžete pomoci Vy nám? Spoluprací s námi pomůžete udržet v chodu naší chráněnou dílnu. Zajistíte odbyt krásných výrobků od našich zaměstnanců a tím podpoříte zaměstnávání handicapovaných spoluobčanů v našem regionu. Navíc od nás můžete čerpat náhradní plnění, které poskytujeme zaměstnavatelům ( v souladu s §§81 zákona č 435/2004 Sb.(zákon o zaměstnanosti) čl.2b.) . Již řadu let jsme náhradním poskytovatelem služeb pro náhradní plnění, proto Vám pomůžeme splnit povinný podíl k Vaší plné spokojenosti. Co je náhradní plnění? Klikněte na tlačítko "Zjistit více"

LoadingChecking in, please wait...